Shtëpi Kuriozitete Ky është komenti i Elita Rudit për këngën e Gjikos (Foto)

Ky është komenti i Elita Rudit për këngën e Gjikos (Foto)

Shperndaje në Facebook.

E si të mungonte edhe komenti i Elita Rudit për projektin më të ri të reperit Gjiko. Pas lansimit të “yjet nalt”, bukuroshja shqiptare ka postuar një fotografi të shkëputur nga kjo këngë.

Me këtë rast ajo ka vendosur edhe një mbishkrim në të cilin thuhet ‘’Punë e vështirë njeri, e di dhe ti e meriton shumë” ./Indeksonline/