Shtëpi Video Ky trik me letër tualeti u hyn në punë shumë nënave (VIDEO)

Ky trik me letër tualeti u hyn në punë shumë nënave (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

screenshot-6_1459441425-6869385

Koha e një nëne është e çmuar, që ndoshta është arsyeja pse ky trik është bërë hit në rrjetet sociale.
Joy Ratima, nga Melborune, ka arritur që krijojë ‘paloma të lagura’ për foshnjën e saj për më pak se pesë minuta, në një video që është postuar në Facebook dhe më pas në YouTube.
E gjitha çfarë ju duhet është një letër tualeti, vaj kokosi, shampo për trup dhe dy enë plastike, transmeton Gazeta Express.
Shikojeni: