Shtëpi Lajme Lajm i tmerrshëm për Mourinhon, përfundon sezoni për yllin e Unitedit (Foto)

Lajm i tmerrshëm për Mourinhon, përfundon sezoni për yllin e Unitedit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Juan Mata është operuar ije
Mesfushori i Manchester Unitedit, Juan Mata, është operuar ije. Lajmin e ka konfirmuar klubi anglez përmes rrjeteve sociale dhe duket se ka përfunduar sezoni për spanjollin.

“Mata është operuar në ije. Ditët në vazhdim do të ketë më shumë informata për rikuperimin e tij”, shkruan klubi në rrjetet sociale. /Express/