Shtëpi Video LAJMI FUNDIT detaje se kush është bossi qe u qëllua në kokë...

LAJMI FUNDIT detaje se kush është bossi qe u qëllua në kokë sot me kallashnikov

Shperndaje në Facebook.


Zbulohen detaje të tjera në atentati në Lexhë, I ndodhur ditën e sotme në orën 11:00. Shtetasi 46-vjeçar, Leonard Ndoka u qëllua me armë zjarri nga persona ende të paindentifikuar teksa lëvizte me mjetin e tij BMË X5.

Për pasojë, ai mori një plumb në kokë dhe u dërgua në Spitalin e Lezhës në gjendje të rëndë. Leonard Noka është biznismen dhe prej kohësh punon me prodhimin e qymyrit.

Policia ka nisur hetimet dhe dyshon se vrasja ka lidhje me aktivitetin ekonomik të plagosurit.
kall