Shtëpi Video Lajmi fundit,vdes Legenda Michael Schumaher! (VIDEO)

Lajmi fundit,vdes Legenda Michael Schumaher! (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.


Lajmi për vdekjen e legendës në Formula1 që ka ndërruar jetë pas 22 muaj qëndrimi në koma, ka tronditur mbarë opinionin botërorë! Lajmi ende po mbahet i fshehur nga mediat botërore përshkak interesimit të madh dhe ikjes së presionit mediatik. Shpresojmë që shumë shpejtë do të sjellim edhe informatat me te reja ne vazhdimesi
1891