Shtëpi Lajme LAJMI I FUNDIT: Ndërpritet ndeshja Kroaci – Kosovë

LAJMI I FUNDIT: Ndërpritet ndeshja Kroaci – Kosovë

Shperndaje në Facebook.


Është ndërprerë ndeshja mes Kroacisë dhe Kosovës në minutën e 23’, shkaku i kushteve të papërshtatshme pas reshjeve të mëdha të shiut që po bien në Zagreb
Gjyqtari ka dërguar të dy skuadrat në zhveshtore për një pauzë 10 minuta, për të vendosur përfundishmisht pastaj.

Rezultati momental i ndeshjes është i barabartë 0-0./Lajmi.net/