Shtëpi Video LAJMI I FUNDIT: Sapo ndodhi,Konflikt mes fqinjëve, vritet me thikë një 57...

LAJMI I FUNDIT: Sapo ndodhi,Konflikt mes fqinjëve, vritet me thikë një 57 vjeçar nga M. Selimi.. (Ngushellime)

Shperndaje në Facebook.


Një konflikt mes dy fqinjëve ka çuar në vrasjen e njërit prej tyre.
Ngjarja ndodhi rreth orës 20:30, në fshatin Ploç të Vlorës ku sipas policisë pas një konflikti për motive të dobëta, 54 – vjeçari Mystehak Selimi ka goditur me thikë 57 – vjeçarin I.K.
Ky i fundit është dërguar në spitalin rajonal në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ka ndërruar jetë disa minuta më vonë.
Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë Mystehak Selimi, si autorin e dyshuar në lidhje me ngjarjen, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjesscreenshot_15