Shtëpi Kuriozitete Lajmi i mirë për Tunën nga Patris Berisha

Lajmi i mirë për Tunën nga Patris Berisha

Shperndaje në Facebook.

Çifti i njohur Tuna dhe Patris Berisha pritet që muajin e ardhshëm të bëhen prindër, ndërsa është mësuar se gjinia e foshnjes është djalë.

Ata janë shumë të entuziasmuar për këtë fakt, dhe presin me padurim që të kenë në krah ëngjëllin e tyre.
Kujdesi ndaj fëmijës do të jetë sigurisht një prej sfidave të radhës për çiftin, pasi të jenë bërë prindër.

E mesa duket pak para se të ndodh kjo gjë, bashkëshorti i Tunës, Patrisi, ka filluar të bëhet gati dhe të mësojë pak nga sjelljet dhe kujdesi ndaj fëmiut.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në Instagram Story, ai shfaqet duke mbajtur një dorë në fëmijë, gjersa në mbishkrimin e fotografisë shkruan “Duke u bërë gati”. /GazetaGobale/