Shtëpi Lajme Ledina Çelo fotografohet e zhveshur, por shikoni se si tenton t’i mbulojë...

Ledina Çelo fotografohet e zhveshur, por shikoni se si tenton t’i mbulojë pjesët intime (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Këngëtarja e njohur Ledina Çelo prej disa kohësh nuk është shumë aktive në skenën muzikore.

Krejt e kundërta mund të thuhet për angazhimin e saj në rrjetet sociale, ku ajo është shumë aktive përmes fotografi të ndryshme që publikon nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Ledina ka publikuar në InstaStory një imazh, ku shfaqet e zhveshur gjatë një trajtimi estetik.

Ajo ka mbuluar me ikona emotive pjesën intime të gjoksit, ndërsa në pah del kraharorin dhe fytyrën e saj joshëse.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Ledina shquhet për linjat tejet seksi, të cilat e bëjnë të duken edhe më e re kundrejt moshës.

Ajo dhe bashkëshorti i saj janë rikthyer në Gjermani, pas një pushimi disa javor në Kosovë dhe Shqipëri.