Shtëpi Kuriozitete Lëngu që shkrin dhjamin e grumbulluar me vite të tëra

Lëngu që shkrin dhjamin e grumbulluar me vite të tëra

Shperndaje në Facebook.

Ky super lëng përbëhet nga vetëm tre përbërës dhe ndikojnë që të hiqni kilogramët shtesë.

Me ndihmën e lëngut fenomenal, do të arrini ta rregulloni linjën trupore. Përbërësit: 1 lugë mjaltë; 2 lugë uthull molle; 1 gotë lëng grejfruti. Përgatitja: Krejt çfarë nevojitet është që përbërësit t’i derdhni në blender dhe t’i përzieni derisa të bëni një masë homogjene. Përzierjen duhet ta konsumoni para shujtave.