Shtëpi ShowBiz Leonita ka ditëlindjen, Granit Xhaka ka një urim të veçantë për të...

Leonita ka ditëlindjen, Granit Xhaka ka një urim të veçantë për të fejuarën (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Leonita Lekaj ka edhe një arsye më tepër që të festoj.

Bukuroshja ka mbushur sot 25 vjet dhe tashmë në lidhje me këtë ka marrë urimet e para.

Natyrisht, përjashtim nuk bën edhe i fejuari i Lekajt, futbollisti i kombëtares zvicerane Granit Xhaka,

Ai ka kushtuar disa rreshta të dashurës duke thënë se bukuroshja do të jetë përjetë në zemrën e shqiptarit.

Më poshtë mund ta lexoni mesazhin e plotë.

Ditëlindjen sot e ka vajza më e bukur në botë. Vajza që sot e përjetë do jetë në zemrën time.

Për vajzën e cila më ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetës, që më dha gjithçka që më mungonte, që më qëndroj pranë në çdo moment, fjalët janë të pakta .

Ditëlindja jote zemër është një ditë shumë speciale jo vetëm për ty, por është shumë e rëndesishme për ne të dy. Për prindërit e tu unë mund të jem hajduti i engjëllit të tyre, por për mua nuk kishte si të ishte ndryshe. Për ty ja ka vlejte që të quhem i tille !

Të dua shumë bukuroshja ime, ime dhe ishalla o zot përjetë bashkë.

Gëzuar ditëlindjen shpirt edhe u bëfsh vjeç. Të Uroj me shpirt çdo të mirë në këtë botë. Të premtoj që gjithmonë do jem pranë teje, si në të mirë, ashtu edhe në të keq. Gëzuar ditëlindjen engjëlli im. Te duaaaaaaaa pafund Bebbillino jem

👉Ditëlindjen sot e ka vajza më e bukur në botë. Vazja që sot e përjetë do jetë në zemrën time. Për vajzën e cila më…

Posted by Granit Xhaka on Freitag, 31. März 2017