Shtëpi Lajme Letra të toaletit me fytyrën e Higuain (Foto)

Letra të toaletit me fytyrën e Higuain (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Gonzalo Higuain për herë të parë do të rikthehet në San Paolo, për të luajtur si kundërshtar i Napolit në kuadër të kampionatit italian Serie A, në njërën ndër ndeshjet kryesore evropiane për këtë vikend. Sigurisht se argjentinasi që kaloi për rekord 90 milionë euro te Juventusi verën e kaluar, nuk do ta ketë të lëhte përballjen në asnjë mënyrë pasi reagimet dhe fishkëllimat e tifozëve më të zjarrtë në Itali dhe jo vetëm, do të jetë të zhurmshme sa herë që ai do të ketë topin në pronësi.

Tifozët e Napolit që njihen si fanatikët më të mëdhenjë në Itali, kanë përgatitur diçka special për mikëpritjen e Higuain-it, në fillimin e ndeshjes.
Ata do të kenë mijëra letra toaleti me fytyrën e argjentinasit dhe me shumë gjasa do të hedhen në stadium në momentin kur do të nis loja.
Higuain edicionin e kaluar kishte shënuar 36 gola në 35 ndeshje për Napolin, prej nga kaloi te rival ii madh Juventus.

Ndeshja zhvillohet të dielën me fillim nga ora 20.45.