Shtëpi ShowBiz Luana dhe Labi, ja cfarë bëjnë së bashku (Foto)

Luana dhe Labi, ja cfarë bëjnë së bashku (Foto)

Shperndaje në Facebook.

luan1-300x192

Bukuroshja super seksi Luana Vjollca dhe moderatori Labinot Gashi bashkë e kanë bërë shqiponjën me duar për ta mbështetur kështu kombëtare.
Si duket ata janë bërë bashkë për xhirimet verore ë emisionit ‘1 kafe me Labin’, shkruan lajmi.net.
Fytyrat e tyre duken të buzëqeshura, por a do të na gëzojnë djelmoshat kuq e zinj me një fitore sonte, diç na gëzuan me golin e parë mbetet ta shohim./gazetaglobale.net.