Shtëpi ShowBiz Luana tregon gjoksin gjigant (Foto)

Luana tregon gjoksin gjigant (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Prezantuesja e emisionit “Pa limit”, Luana Vjollca ka një stil dhe veshje interesante dhe herë-herë me shije të mirë.

Ajo sot ka nda një foto me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, ku shihet se ngjyra pink është ngjyra e saj e sodit e preferuar, me të cilën do të paraqitet në emisionin në fjalë.

Vjollca nuk duket të ketë qëlluar me veshjen e saj siç vërehet edhe në foton e më poshtme, por kjo është zgjedhja e saj.

Sonte ne 22:55 #PaLimit !

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on