Shtëpi Lajme Luana Vjollca do ju shkatërrojë me këtë pamje (Foto)

Luana Vjollca do ju shkatërrojë me këtë pamje (Foto)

Shperndaje në Facebook.

.​Ajo është një nga moderatoret e cilësuara si më sexy në ekranin shqiptar.

Luana vjollca edhe pse krejtësisht e mbuluar sërish ja del të duket tunduese.

Me këtë veshje të zezë të ngjitur krejtësisht pas trupit ajo provokun dhe duket tepër sensuale.