Luana Vjollca ndryshon tërësisht pamje, ja çfarë ka bërë pas ditëlindjes (Foto)

Luana Vjollca ndryshon tërësisht pamje, ja çfarë ka bërë pas ditëlindjes (Foto)

SHPËRNDAJE
loading...

liii_1472913701-8675461

Ditëlindja duket se e ka lënë me pamje të ndryshuar moderatoren e Top Channel Luana Vjollca.

Në rrjete sociale ajo ka publikuar disa foto provokuese ku jo vetëm tregon gjoksin përmes bikinit, por gjithashtu ka ekspozuar edhe flokët që tashmë i të tëra gërsheta. Edhe këtë herë Vjollca ka arritur të tërheqë vëmendjen me pamjen e saj dhe postimet që bën.

Lexo edhe  Vitamina D: Mënyrë e thjeshtë dhe e lirë për të përmirësuar shëndetin

 

loading...