Shtëpi ShowBiz Majlinda shfaq linjat seksi pak javë pas lindjes (Foto)

Majlinda shfaq linjat seksi pak javë pas lindjes (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Lidhja e tyre ishe ndër më të përfolurat e showbizit shqiptar.

Është kjo Majlinda Zeka dhe reperi i njohur Majk të cilët së fundmi janë bërë prindër të një djali të quajtur Roan,

Majlinda sot në rrjetin social Instagram në Instastory, ka postuar një foto të sajën një javë pas lindjes së djalit.

E si duket ka ardhur në formë shumë shpejt dhe duket shumë e bukur.