Shtëpi Lajme Maska me limon për të eliminuar rrudhat dhe papastertitë nga fytyra

Maska me limon për të eliminuar rrudhat dhe papastertitë nga fytyra

Shperndaje në Facebook.

maske-limon-veze-fytyre-rrudha

Natyrale dhe shume here me e mire se BOTOX-i!

Përbërësit

– lëng limoni
– te bardhe veze

Përgatitja

Rrihni mire te bardhen e vezës shtoni disa pika limon aplikojeni ne lëkurë duke evituar zonat e buzëve dhe syve, lëreni ne qetësi për 10 minuta me pas shpëlajeni me ujë te vaket.