Shtëpi Lajme Masterchef-i i njohur, sozia e Getoar Selimit…

Masterchef-i i njohur, sozia e Getoar Selimit…

Shperndaje në Facebook.

Mund të ndodhë shpesh që dy personazhe të njohur të kenë karakteristika të ngjashme me njëri-tjetrin, pavarësisht se nuk kanë lidhje gjenetike mes tyre.

Duke parë rrjetet sociale të “Më të madhit në vend” kemi kuptuar se është dikush tjetër që i ngjan shumë reperit të hitit “Ajo”. Dhe nuk është as më pak e as më shumë por masterchef-i i njohur, Alfio Rrotani.

Reperi dhe chef-i kanë goxha tipare të përbashkëta, duke filluar që nga mjekra, mollëzat, buzët, hunda e duke përfunduar te fakti që të dy kanë një lidhje me Marina Vjollcën. I pari është partneri i saj i zemrës, kurse i dyti është kushëriri i moderatores së njohur sportive.

E pra, nuk thonë kot krushqia ngjan pa bëhet… /Blitz.al/

17619237_1300336473347998_776041666_n

17619194_1380888518640762_849580437_n