Shtëpi Lajme Me në fund flitet për një lidhje të re të Capital T’së...

Me në fund flitet për një lidhje të re të Capital T’së (Foto)

Shperndaje në Facebook.

temple-8-768x415

Bukuroshja e Digitalb, Jonida Vokshi ka nisur një histori të re dashurie me reperin kosovar, Capital T.

Sipas faqes “Vipat e Bllokut” çifti është fotografuar duke u puthur në Londër.

Thuhet se Elvana Gjata është mikesha e të dyve, që i ka njohur dhe ka bërë këtë “shkuesi”.

Dihet që Jonida është mikeshë e ngushtë e këngëtares, ndërsa me Capital T u afrua shume me te, pas bashkëpunimit në këngën “Lejla”.

Gjithsesi Jonida dhe as reperi i njohur ende nuk kanë folur rreth këtyre shkrimeve mbi lidhjen e tyre…