“Messi i ri”, hapave të babait (Foto)

“Messi i ri”, hapave të babait (Foto)

SHPËRNDAJE

loading...

mesiii_1477687226-724586-png

Djali i Leo Messit, Thiago Messi, tashmë ka nisur drejt hapave të babait të tij

A do të bëhet si Leo Messi? Kjo është pyetja që do të bëhet gjatë nga analistë e futbollist të shumtë për të voglin e pesë herë fituesit të “Topit të Artë, Thiago Messin, i cili ka nisur tashmë karrierën në “La Masia”. /Express/

Lexo edhe  Fundi i Messit dhe Ronaldos, Cafu: Ja lojtari më i mirë në botë