Mësuesi kapet mat me studenten

Mësuesi kapet mat me studenten

Shperndaje në Facebook.


Ata mendonin se të gjithë ishin larguar dhe nisën “punën”. Bëhet fjalë për një studente dhe profesorin e saj që u kapën mat duke kryer marrëdhënie seksuale në universitet.

Ngjarja ka ndodhur në Universitetin e Changzhou, në Kinë dhe ata janë filmuar nga një grup studentësh.

Lexo edhe  LAJMI MË I FUNDIT, askush se ka pritur kete nga Isa Mustafa Urime urime..!!

Sipas Liveleak, mësuesi është nën hetim për shkelje të kodit të sjelljes, ndërsa studentja ka deklaruar se u detyrua të bënte këtë gjë, pasi donte të merrte lëndën.

mesuesi-

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakQelizat e miut afrikan, armë kundër tumorit (FOTO)
Artikulli tjetërÇfarë gjuhe flet italiania me djalin e Canës? (Foto)