Mihrije Braha çmend një “sheik” me muzikë tallava, shikoni si ai e...

Mihrije Braha çmend një “sheik” me muzikë tallava, shikoni si ai e mbulon me pare.. (Video)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Mihrije Braha, i ka hyrë fuqishëm muzikës tallava.

Ajo këto ditë bashkë me moren e saj Lorin, kanë qenë mjaftë të angazhuara në dasma dhe ahengje tjera.

Siçështë edhe kjo syneti, ku Mihrija siduket ka argëtuar shumë të pranishmit me muzikë tallava, shkruan Magazina.al

Lexo edhe  Ja cila është receta që nuk e ‘lejon’ të plaket Mihrije Brahën!

Vetë këngëtarja ka publikuar një video nga atmosfera që ka krijuar në një syneti, ndërsa shihet edhe një person i veshur si “sheik” i cili argëtohet shumë me atmosferën që krijon këngëtarja.

maxresdefault (1)