Shtëpi Lajme Miriam Cani për herë të parë publikon foto me bikini, format e...

Miriam Cani për herë të parë publikon foto me bikini, format e saj tërheqin vëmendje

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja simpatike Miriam Cani, ka nisur pushimet së bashku me bashkëshortin e saj Albanin dhe vajzën e tyre, Ameli.
Çifti këtë vit ka zgjedhur si destinacion Turqinë prej nga ku Miriami si rrallëherë ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.
Format e saj duken për mrekulli, megjithëse ajo sërish është kujdesur të jetë sa më e rezervuar për të mos ekspozuar shumë trupin e saj.