Shtëpi Lajme Modelja shqiptare nuk përmbahet më, puthje në buzë me një femër

Modelja shqiptare nuk përmbahet më, puthje në buzë me një femër

Shperndaje në Facebook.

Nëse do të kënaqesh vërtetë, merr dikë që ke mjaft përzemër, konsumo një darkë të mirë e pastaj “çmendu” në një nga clubet e natës…e këtë gjë ka bërë dhe topmodelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj.
Nëse do të kënaqesh vërtetë, merr dikë që ke mjaft përzemër, konsumo një darkë të mirë e pastaj “çmendu” në një nga clubet e natës…e këtë gjë ka bërë dhe topmodelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj.

Bashkë me një miken e saj të ngushtë, ajo ka frekuentuar një prej clubeve të qytetit bregdetar të Durrësit, me të cilën mund të themi me bindje se ia ka kaluar goxha mirë.

E këtë e mësuam nga postimet e mikes së Afërditës në Instagram.

Ama, ajo që na ra në sy është video ku të dyja mikeshat puthen në buzë me njëra-tjetrën. Na duhet ta pranojmë se kjo nuk është diçka e re për ne se shumë personazhe të njohur e kanë bërë, por kur vjen puna nga Afërdita gjërat ndryshojnë.

Duke “gërrmuar” në Instagramin e mikes së saj zbuluam se ato janë mjaft shoqe të mira me njëra-tjetrën. Pra, rrini të qetë! Është thjesht një puthje miqësore… blitz.al

 

Aferdita Dreshaj puthje ne buze

Posted by Panorama Plus on Freitag, 4. August 2017