Shtëpi ShowBiz Momenti kur Remzie Osmani këndoi në fejesën e djalit bashkë me vëllanë...

Momenti kur Remzie Osmani këndoi në fejesën e djalit bashkë me vëllanë e saj

Shperndaje në Facebook.

Ditë më parë këngëtarja Remzie Osmani e pati një gëzim të madh familjar.

Ajo, fejoi djalin e saj Hamzën i cili tashmë ka zgjedhur vajzën me të cilën do ta kaloj jetën dhe ajo është një femër shumë simpatike

Fejesa është mbajtur nën këngë e hare e nuk ka pasur se sit ë mungoj edhe performanca e zonjës së shtëpisë bashkë me vëllanë e saj këngëtarë, Nexhatin.

Ani pse kanë kaluar ditë nga fejesa, Remzie Osmani nuk po ndalon së publikuara momentet nga ajo natë.

Disa të tilla duke kënduar në fejesën e djalit i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instastory.