Shtëpi Video Morena Taraku i përgjigjet Kim Kardashian me foto nën dush (Foto)

Morena Taraku i përgjigjet Kim Kardashian me foto nën dush (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Morena-0-640x358

o vetëm Kim Kardashian di të provokojë me foto “të nxehta”.

Njëjtë di të bëjë edhe modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku.

Morena sapo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku ajo duket fort provokuese nën dush.

Shikojini më poshtë:

12921008-10153557029762029-52805339-n

12421798-10153557029852029-1026884402-n