Shtëpi Kuriozitete Ndahet nga gruaja, burri i ‘dorëzohet’ gjarpërit, filmon vdekjen live (Video)

Ndahet nga gruaja, burri i ‘dorëzohet’ gjarpërit, filmon vdekjen live (Video)

Shperndaje në Facebook.

Një ekspert i gjapërinjve ka filmuar momentet e tij të fundit të jetës në një video live, pasi lejoi gjarpërin mamba që ta kafshonte në dorë pasi nuk përballoi dot ndarjen nga bashkëshortja.

Në videon e tmerrshme, blogeri Arslan Valeev nga Rusia iu lut shikuesve që të lajmëronin ish-gruan e tij ndërsa gjendja shëndetsore pëkeqësohej dhe gjymtyrët i ishin mpirë gjatë filmimit.

Kafshimi i gjarpërit është shfaqur në video por 31-vjeçari, ish punonjës në kopshtin zoologjik, i tregoi shikuesve pickimin në dorë.

Në fund të videos ai u ngrit nga karrikja dhe fiku kamerën. Pak momente pas kësaj vdiq. Një nga shikuesit thirri ambulancën por mjekët nuk arritën dot që ta shpëtonin.

Ai dhe gruaja e tij Ekaterina ‘Katya’ Pyatyzhkina ishin shumë të famshëm në Rusi për menaxhimin e disa kanaleve në YouTube rreth gjapërinjte të tyre dhe kishin mijëra ndjekës.

Miqtë e Arslan thanë se më 4 gusht ai e kishte akuzuar gruan e tij për tradhëti dhe filloi duke e rrahur. Më vonë u pendua dhe më 21 gusht i kërkoi falje për sjelljen e tij. Por Ekaterina i kërkoi divorcin dhe krijoi një marrëdhënie të re.

Shiko videon me poshte