Shtëpi Lajme Ndaloni rënien e flokëve me këtë maskë

Ndaloni rënien e flokëve me këtë maskë

Shperndaje në Facebook.

RËNIA E VAZHDUESHME E FLOKËVE ËSHTË NJË MAKTH PËR SHUMË FEMRA.

Por, për të ndaluar rënien e flokëve ekziston një tretman magjik për të gjitha ju femra.

Ajo përveç që ndalon rënien e flokëve, ndihmon gjithashtu në rritjen e tyre, transmeton Indeksonline.

Përbërësit: 1 të kuq të vezës 2 lugë të mëdha vaj kastor 1 lugë të madhe mjaltë

Loading…
Përgatitja: Përzini gjithë këta përbërës së bashku në një enë. Sigurohuni që masa ka arritur homogjenitetin e duhur. Aplikoni përzierjen në rrënjët dhe tërë flokët tuaj.Vendosni një kapelë dushi dhe lëreni maskën të qëndrojë për 2 orë. Pastroni flokët më pas me një shampon të ciline përdorni.

Brenda 2 muajsh, ju do të vëreni se flokët që ju kanë rënë, do të fillojnë të shfaqen përsëri.