Shtëpi Lajme Ndodh çudia/ Ja surprizat e motit këtë javë

Ndodh çudia/ Ja surprizat e motit këtë javë

Shperndaje në Facebook.

Temperaturat gjatë ditës së sotme ranë ndjeshëm, edhe përgjatë ditës së nesërme në Shqipëri moti do të jetë i pandryshuar e i freskët.
Por ditën e mërkurë në Shqipëri do të rikthehet sërish i nxehti, ku temperaturat maksimale do të shkojnë në 31 gradë celsius, si dhe do të vijojnë rritjen përgjatë fundjavës.
Ndërkohë që priteshin ulje të temperaturave ato do fillojnë të ngjiten sërish gjatë kësaj jave.