Shtëpi Kuriozitete Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri...

Nënë e bijë në krevat me dashnorin, ja çfarë iu bëri burri nga Vlora (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Rastet e tradhëtive të kapura në ‘fagrancë’ po publikohen gjithmonë e më shumë.

Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak që ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me të.

Por një ditë ai u kthye më herët se zakonisht nga puna dhe e gjeti gruan sëbashku

me vjehrrën në shtrat me një tjetër. Sipas gazetares të “Aldo Morning Show”,

pas këtij episodi aspak të këndshëm, burri u divorcua nga gruaja.