Shtëpi Lajme Nëse ju përloti urimi i Marinës për Luanën, nuk keni lexuar ende...

Nëse ju përloti urimi i Marinës për Luanën, nuk keni lexuar ende nënën e tyre (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Dita e sotme është padyshim një nga më të bukurat për familjen Vjollca, pasi Luana feston ditën e saj të ditëlindjes.

Pas urimit të ndjerë të motrës së saj moderatores Marina Vjollca, nuk ka munguar po aq e ngrohtë dhe e përzemërt edhe Maria, nëna e tyre.

“Ditlindje te bukura gjithmone per ty e vogla ime ne 100 vite tjera te lumtura! Mall e dashurii per ty jeta ime , mbrekullia ime !Falenderoj Zotin qe ne proven e jetes me bekoj me ju e ty Luana Shpirtit!,”-përfundon postimi i Marias, ndërkohë që krahas tij ka publikuar gjithashtu foto të vajzës së saj./Gazeta Express/