Shtëpi Lajme Neymar-Juan Jesus, “çmenduri” te Brazili (VIDEO)

Neymar-Juan Jesus, “çmenduri” te Brazili (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Neymar dhe Juan Jesus kanë bërë një lojë fantastike, duke argëtuar tifozët e Brazilit.

Neymar Gabriel Jesus Show

Il pallone non cade mai! ????Neymar Jr. e Gabriel Jesus danno spettacolo ????nel riscaldamento del Brasile ????????

Posted by Sky Sport on Sonntag, 3. September 2017