Ngjashmëria e emrit të Shaqirit me Shakiran, çfarë thotë këngëtarja (Foto)

Ngjashmëria e emrit të Shaqirit me Shakiran, çfarë thotë këngëtarja (Foto)

SHPËRNDAJE

loading...


Vazhdon të flitet për golin fantastik të Xherdan Shaqirit që është padyshim më i bukuri i këtij Evropiani.

Dhe derisa disa media e kanë lakuar emrin e futbollistit me atë të këngëtares së famshme, Shakira, ka ardhur edhe një reagim i saj.

Lexo edhe  Kryeministri Rama gjen pak kohë për një selfie edhe me stjuardesat (FOTO)

“Për herë të parë në histori të një Kampionati Evropian shënojnë gol një çift – Pique dhe Shaquiri!”, ka shkruar e dashura e spanjollit në Twitter.