Shtëpi Video Një i vdekur dhe tre të lënduar në aksidentin e Kijevës (Video...

Një i vdekur dhe tre të lënduar në aksidentin e Kijevës (Video – Kujdes! Pamje të rënda +18)

Shperndaje në Facebook.

(I plotësuar)- Një person ka mbetur i vdekur ndërsa tre të tjerë janë të lënduar në aksidentin e ndodhur më parë në Kijevë pranë pompës së derivateve Al Petrol, raporton Indeksonline.
Këtë lajm për Indeksonline e ka konfirmuar shefi i trafikut rajonal të Gjakovës Albin Sahatqija.
“Një person ka ndërruar jetë si pasojnë e aksidentit të ndodhur në fshatin Kijevë, ndërsa tre të tjerë janë të lënduar”, ka thënë Sahatqija.
………..
Aksident i tmerrshëm në Kijevë, dy persona të lënduar rëndë (Video – Kujdes! Pamje të rënda +18)
Lajmin e aksidentit i cili ndodhi rreth një orë më parë në Kijevë për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Malishevës, Halil Morina, ai tha se në aksident janë përfshirë 3 vetura dhe një autobus, gjatë aksidentit kanë mbetur disa persona të lënduar, por Morina nuk dha numër specifik duke thënë se deri sa të përfundojnë të gjitha procedurat ligjore.
“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, jemi duke u marrë me aksidentin i cili ndodhi disa minuta më parë. Në këtë aksident janë të involvuara tri vetura dhe autobusi. Jemi duke u marrë me rastin nuk mundemi të japim informata të tjera deri sa të përfundojnë procedurat ligjore”, tha Morina për Indeksonline.
Morina, tha se deri sa policia ka arritur në vendi e ngjarjes, të lënduarit ishin dërguar nga ambulanca për trajtim në Prishtinë.
…….
Në magjistralen Prishtinë- Pejë, konkretisht në fshatin Kijevë të Malishevës, si pasojë e një aksidenti të rëndë trafiku kanë mbetur të lënduar 2 persona , transmeton Indeksonline.
Në një fotografi të dërguan nga një lexues i portalit Indeksonline shihet një golf 2 i cili është aksidentuar më një BMV. Veturat shihet se janë tejet të dëmtuara. /Indeksonline/
Untitled