Shtëpi Video Një sexbomb si Kristina Prengaj (Video)

Një sexbomb si Kristina Prengaj (Video)

Shperndaje në Facebook.

k-pren

Modelja nga Tirana, Kristina Prengaj njihet për format e saj tepër të lakmueshme trupore. Shpesh është folur edhe për një lidhje të saj me reperin shqiptar Noizy.
Në profilin e saj në instagram Kristina është tepër aktive në postimin e fotove dhe videove. Ajo shfaqet tepër sensuale dhe më një kërcim mjaft seksi.