Shtëpi ShowBiz Njihuni ma djalin e femrës më të bukur shqiptare, ja sa është...

Njihuni ma djalin e femrës më të bukur shqiptare, ja sa është rritur ai (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Ajo është cilësuar si femra më e bukur shqiptare. Është modele por e shpallur edhe miss. Fjala është për Adrola Dushi, 22-vjeçaren që po mahnit me bukurinë e saj natyrale, shkruan Artistët Shqiptarë.

Adrola është edhe nënë e një djali shumë të bukur, Troi. Ai është vetëm 2 vjeç, dhe shihet që bukurinë e ka trashëguar nga e ëma.

Aktualisht, Adrola po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, bashkë me Troin. E si duket ajo është një nënë shumë e përkushtuar./Artistët Shqiptarë/

images (2)

images (3)

images (4)

images2ecaca1e-2da2-4b7b-a0d1-154643198441---0

12963875_1387742561243292_9050967526648420743_n

17553613_656763351191559_4051543748967554852_n

images (1)

srgesrgsrg