Shtëpi ShowBiz Njihuni me gruan seksi të kapitenit të Islandës (Foto)

Njihuni me gruan seksi të kapitenit të Islandës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Pas suksesit dhe ritmit të mirë të kapitenit të Islandës me ekipin e tij kombëtar fshihet kjo bukuroshe seski.

Kris Jonasdottir ka tërhequr vëmendjen e mediave për format seksi të saj. Ajo gjithashtu po shijon edhe suksesin e bashkëshorti të saj Aron Gunnarsson që po kalon një moment të mirë tek Islanda.

Vikingët arritën të shokonin Anglinë me fitoren e tyre, duke i lënë jashtë kampionatit europian edhe pse shihehshin si një nga ekipet pretendente duke u bazuar në lojtarët që kishin.

Kris me gjatësi 165 cm dhe peshë 59 km ka fituar Kupën Botërore të Fitnesit në kategorinë Diva Bikini. /GazetaGlobale/

nusja 1

nusja 2 nusja 3 nusja 4