Shtëpi ShowBiz Njihuni me motrën seksi të Fjolla Morinës (VIDEO)

Njihuni me motrën seksi të Fjolla Morinës (VIDEO)

Shperndaje në Facebook.

Fjolla Morina, është njëra ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera, Fjolla u befasua nga motra e saj në këtë emision.

Për ta njohur motrën e Fjollës, klikoni në videon e mëposhtme.