Shtëpi Lajme Njihuni me të dashurën arkitekte të portierit të Barcelonës (Foto)

Njihuni me të dashurën arkitekte të portierit të Barcelonës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

danielajahle-780x439

Daniela Jehle është e dashura e portierit të Barcelonës, Marc-Andre Ter Stegen.

Çifti është në lidhje qe pesë vite dhe bukuroshja i ka përshkruar si pesë vitet më të lumtura në jetën e saj.

❤️ the happiest 5 years of my life

A photo posted by Dani (@danijehle_) on

 

Holandezja e bukur ka jetuar në shumë vende të Evropës, ndërsa një vit të shkollës së mesme e ka kryer në San Diego të Kalifornisë. Ajo ka tri motra dhe një vëlla.

Arkitektura është profesioni i saj.

Kur portieri në vitin 2014 kaloi në Spanjë nga Borussia Monchengladbachu, e dashura e tij iu bashkëngjit.

Kështu duket Daniela nga prapa.

Jehle i ka vazhduar studimet e arkitekturës në Barcelonë, ndërsa është e pranishme në shumë ndeshje që i zhvillon i dashuri i saj. /Telegrafi/

dani1a

dani2

dani3

dani4