Shtëpi Video Njihuni me veturën më të re të Kallashit (Video)

Njihuni me veturën më të re të Kallashit (Video)

Shperndaje në Facebook.

donjeta

Vallëtarja Donjeta Kasumi e njohur si femra më bombastike e estradës sonë mbrëmë ka zgjedhur të publikoj dicka më ndryshe nga netët e tjera.
Kallashi mbrëmë publikoj foto dhe video të një makine teper luksoze e cila mbase është pronë e saja.