Shtëpi Video Noizy biseda “hot” me balerinen e klipeve (Foto)

Noizy biseda “hot” me balerinen e klipeve (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Reperi i njohur Rigels Rajku (Noizy) është komentuar sërish për një foto në shtrat me një femër, e cila është balerina Kristjana, e cilësuar ndryshe si adoleshentja e klipeve hot.

Ajo është vetëm 18 vjeçe, njihet me emrin e artit Kristjana Saxobeat dhe ka bashkëpunuar me Noizy-n si figurante e disa klipeve të tij.

E mesa duket se ata nuk ndajnë vetëm punën bashkë, por edhe shtratin. Sapo ka filluar të qarkullojë një montazh fotosh nga “Vip-at e Bllokut”, ku përveç selfies së tyre, zbulohen mesazhet private që kanë shkëmbyer në viber, para aktit seksual që kanë konsumuar në shtëpinë e tij.

Në bisedën mes tyre, Noizy e josh balerinën me fjalët: “Çdo heqësh me 19… S’do ecësh më”. Duket se balerina e ka kuptuar shpejtë për çfarë stilesh dhe intensitetin e akteve seksuale brenda natës, pasi duke qeshur e ka miratuar: “Si herën e parë? A, do paralizohem”. Për më shumë lexoni bisedën mes tyre në viber.
a1

a2