Shtëpi Lajme Noizy mohon që është plagosur, thotë se edhe të tjerët janë mirë...

Noizy mohon që është plagosur, thotë se edhe të tjerët janë mirë (Video)

Shperndaje në Facebook.

nnn_1473787857-8388598 (1)

Reperi Noizy pas përleshjes së sotme tanimë është larguar nga emergjenca për t’u dërguar në repartin e Ortopedisë .

Noizy është larguar duke theksuar se nuk e di se çfarë ka ndodhur, raporton Indeksonline.

“Nuk e di se çfarë ka ndodhur, sonte ju pres në Ferizaj dhe Mitrovicë”, ka thënë Noizy.

Ndërsa i pyetur se a ka mundësi që kjo përleshje të ketë arsye të vjetra ai ka theksuar “Ka mundësi, nuk jam i sigurt”, shkruan Indeksonline.

Gjithashtu Noizy ka thënë se,”S’ka pas provokime, do ti shihni videot. Krejt OTR janë mirë”.

Madje Noizy ka pyetur nëse dikush nga të pranishmit dëshiron të pozojë me të duke theksuar se gjithçka do të bëhet e ditur kur të publikohen videot.

“Nuk jam i lënduar në kokë. Ishte gjaku i dikujt tjetër jo gjak i imi, edhe Varrosi është mirë”.