Shtëpi Kuriozitete Nuk do e besoni si duket nga brenda shtëpia luksoze të Arjan...

Nuk do e besoni si duket nga brenda shtëpia luksoze të Arjan Çanit!(video)

Shperndaje në Facebook.

Të gjithë kanë dëshirë të njihen me persona publikë dhe të dinë detaje nga jeta e tyre.

Jo të gjithë e kanë fatin e mirë, por rrjetet sociale kanë nisur të na mundësojnë këtë dhe shumë gjëra të tjera.

Arjan Çani është një ndër personazhet interesantë që është munduar përherë të na e mbajë të fshehtë jetën e tij personale, edhe pse shfaqet çdo të premte në ekran. E kemi parë në pozicione të ndryshme por shumë rrallë pranë familjes apo shtëpisë së tij.

Këtë herë një vizitor ka nxjerrë detaje e ka publikuar pamje nga banesa e Çanit, ku ajo që bie në sy është biblioteka e tij e madhe, e mbushur me libra. Më poshtë gjeni vetëm disa nga ambientet e banesës luksoze të Çanit./JOQ/