Shtëpi ShowBiz Nuk është Elvana me këmbët e gjata, po është Zanfina (Foto)

Nuk është Elvana me këmbët e gjata, po është Zanfina (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Zanfina Ismaili edhe si fëmijë e ka pasur trup elegant dhe përherë është dukur mirë,

Zanfina, motra e vogël e Adelines, shquhet për linja trupore perfekte.

Ajo është në top formë aktualisht dhe kjo duket qartë.

Këngëtarja e mirënjohur definitivisht ka këmbët më të bukura në estradë, e këto këmbë i ka zbuluar në këtë foto.