Shtëpi Kuriozitete I nxjerrin foto intime “teksa priste të paguhej”, zbulohet kush ia ngriti...

I nxjerrin foto intime “teksa priste të paguhej”, zbulohet kush ia ngriti kurthin vajzës shqiptare

Shperndaje në Facebook.

Fotoja intime e një vajze të famshme në rrjetet sociale, e cila reklamonte trupin e saj të tonikuar dhe jetën luksoze që bënte është publikuar ditën e sotme nga faqja e njohur në Instagram si “Demaskimet Shqiptare”.

Vajza që dukej në foto kishte 62 mijë ndjekës dhe ishte ndërruar kështu në person publik. Ndërkohë sipas “Demaskime” në foto shfaqet vajza pasi “ka mbaruar punë dhe po pret të marrë pagesën”.

Pas qarkullimit të fotove online, është zbuluar se foton “pasi kishte mbaruar punë dhe po priste të merrte pagesën” ia kishte dërguar i dashuri i saj faqes demaskuese.

Ky është një tjetër rast kur foto intime qarkullojnë në rrjetet sociale, ndaj duhet marrë si një paralajmërim për të gjithë të rinjtë dhe të rejat, për të pasur sa më tepër kujdes nga postimet që bëjnë si dhe nga fotot intime e personale që ndajnë më të dashurit e tyre.