Shtëpi Lajme Oddo me vendim të ri për Manajn

Oddo me vendim të ri për Manajn

Shperndaje në Facebook.

manaj_1480441251-4606082

Rey Manaj është kthyer në stërvitje me Pescaran dhe do të jetë gati për ndeshjen me Atalantan
Trajneri i Peskcaras, Masimo Odo, ka vendosur që të falë Rey Manajn dhe e ka kthyer përsëri në skuadër për ndeshjen kundër Atalantës në Kupën e Italisë.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ishte përjashtuar pak ditë më parë për ndeshjen ndaj Romës për shkak të një zënke me portierin në stërvitje.

“Është 19 vjeç, nuk është Totti e as Cannavaro. Cilësojeni si një lojtar të ri që stërvitet me të rriturit. Nuk ekziston asnjë çështje Manaj”, tha Oddo para ndeshjes me Atalantan. /Express/