Shtëpi ShowBiz Pa buzë dhe me hundë të madhe, kështu ka qenë Armela para...

Pa buzë dhe me hundë të madhe, kështu ka qenë Armela para operacioneve

Shperndaje në Facebook.

Armela Hyseni është vajza bukuroshe që të gjithë e simpatizuan falë fizikut dhe mençurisë së shfaqur në realityshow. U bë e famshme në BB dhe për lidhjen e saj me Damianon, marrëdhënie e cila nuk zgjati shumë.

Megjithatë, vajza duket se vijon të shijojë jetën e saj jashtë shtëpisë dhe sëfundmi ka festuar edhe ditëlindjen e 22-të. Ajo ka pranuar se ka ndërhyrë pas “Big Brotherit”, në hundën e saj, të cilën e ka zvogëluar dhe i ka dhënë përmasat që e bëjnë të ndihet më komode.

Por nuk e dinim se Armela kishte bërë ndërhyrje edhe në pjesën e buzëve. Kanë qenë “VIP-at e Bllokut” ata që kanë postuar një foto të së resë para dhe pas operacioneve, ku vihet re mosha e vogël e Armelës dhe bien në sy buzët e holla e të futura brenda.

Ju si mendoni, më mirë tani apo siç e bëri natyra?