Pamje ekskluzive, Afrona vallëzon me dimi, ja si dukej Blero krah saj...

Pamje ekskluzive, Afrona vallëzon me dimi, ja si dukej Blero krah saj (Video)

Shperndaje në Facebook.

afronadika-1-780x439_1473681091-1458993

Afrona Dika ka befasuar duke u paraqitur e veshur me dimija në dasmën e vëllait të Bleros.

Express Rozë ka sjell disa pamje ekskluzive ku modelja nga Dibra shihet nuse kosovare duke vallëzuar dhe krah Bleros.

Lexo edhe  Elvana Gjata dhe Era Istrefi, në të njëjtin hotel në Amerikë, çfarë po ndodhë?