Shtëpi Lajme Pamje rrënqethëse kur varroset 23 vjeçari Alban Beqiri, vaji i familjarëve i...

Pamje rrënqethëse kur varroset 23 vjeçari Alban Beqiri, vaji i familjarëve i futi ‘nën dhe’ të pranishmit (FOTO/VIDEO))

Shperndaje në Facebook.

I është dhënë lamtumira, 23 vjeçarit nga Baksi i Skenderajt, Alban Beqirit, i cili vdiq dy ditë më parë, pas një sëmundje të rëndë që kishte.

Albani, po vuante nga sëmundja e leukemisë akute, ku nuk arriti ti bëjë ballë dhimbjeve që kishte.

Ai vdiq në Turqi, ku ishte shkuar për shërim.

Mijëra qytetarë mes lotëve ia kanë dhënë lamtumirën e fundit sot Albanit.